Kontakt

Använd formuläret nedan för att skicka ett meddelande till vår styrelse. Du kan också scrolla ner för att hitta kontaktuppgifter till styrelsens medlemmar. För frågor gällande hemsidan, kontakta ulrika@drf.nu.

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande

Styrelse

Susann Ask – Ordförande
susann@drf.nu

Jonna Nyman – Kassör
jonna@drf.nu

Agnes Arvidsson – Sekreterare
agnes@drf.nu

Siv Kurkinen – Ledamot
siv@drf.nu

Amanda Egeberg – Ledamot
amanda@drf.nu

My Green – Ledamot
my@drf.nu

Diana Karlsson – Ledamot
diana@drf.nu

Naima Hagström – Studeranderepresentant
naima@drf.nu